Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Oldřich Osmík a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
  • #14333 Odpovědět
    Oldřich Osmík
   Host

   Po zkušenostech se servisem Autosalon Renault , Dacia Kudrna v Jihlavě důrazně doporučuji jejím zákazníkům nechat si předložit údajně vyměněné náhradní díly jako např. přepínače světel, brzdové kotouče, brzdové destičky, aj. dle svého uvážení. Moje osobní zkušenost po selhání světel při jízdě po dálnici v noci při předjíždění kamionu, jejíž příčinou byla závada přepínače světel vozidla Dacia, který v uvedeném servisu měli vyměnit, se zopakovala do 2 měsíců znovu. Vadný přepínač nepředložili a smrtelně nebezpečná závada se zopakovala. Druhý už skutečně vadný přepínač mě by předložen. Údajně vyměněný přepínač mnou označený skrytým způsobem až po druhé reklamaci byl vyměněn. O tomto jsem se přesvědčil kontrolou vadného spínače, což je díl za cca 5000,- Kč. Podobná situace byla z brzdami, kdy technik firmy volal při příležitosti jiné opravy, že jsou přední kotouče ojeté a že je nutno je vyměnit. Po negativní zkušenosti jsem požadoval vydání údajně sjetých kotoučů a destiček (jsou majetkem mým) a je na mé osobě, jak s nimi naložím. Bohužel to bylo při přebírání vozidla odmítnuto s tím, že již jsou odvezeny do sběru. Ptám se, jakým právem ? Vzhledem k tomu, že vozidlo šlo na přípravu na STK v nezávislém autoservisu, se zjistila pouze výměna destiček a původní brzdové kotouče z výroby. Vše je zadokumentováno fotograficky i faktograficky – doklady o zaplacení údajné opravy. Bohužel s touto firmou to nejsou jen tyto negativní zkušenosti. Je jich více. Např. voda v posilovači řízení (emulze) je dle vyjádření jak servisu této firmy v Jihlavě, tak u mateřského servisu v Humpolci normální jev, ač je zcela jasné, že okruh posilovače nemá s vodním okruhem nic společného. Hlupáka můžou dělat z možná z blondýny. A to jsem vozidlo kupoval u této firmy !

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět: Důvěřuj a prověřul
Informace o Vás:
© Svolávačky.cz

Svolávací akce poprvé zveřejněny v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2017 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2017. Odpovědnost za překlad původního textu nesou Svolávačky.cz

or

Log in with your credentials

Forgot your details?