Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Pavel Schovanec a poslední změna proběhla před 9 měsíci, 3 týdny.

 • Autor
  Příspěvky
 • #13108 odpověď
   Svolavacky 
  Správce

  Pokud je výrobcem nebo dozorovým orgánem nařízena a vyhlášena svolávací akce, jedná se téměř vždy o vážnou závadu, která může ohrozit bezpečnost silničního provozu, zdraví posádky a nebo může mít negativní vliv na životní prostředí. I u starších aut se proto vyplatí si nechat podle VIN kódu vozidla v autorizovaném servisu ověřit, zda se v minulosti na předmětný vůz nějaká svolávací akce vztahovala a byla-li závada předchozím majitelem odstraněna. Je přitom jedno o jak starý vůz se jedná a kolikátý majitel se o svolávací akci zajímá. Na opravu těchto závad není žádný časový limit a nehrozí riziko ztráty nároku z důvodu prodlení. Nebezpečné závady v rámci svolávacích akcí se odstraňují zdarma.

  Přečtěte si více zde: Ověření svolávacích akcí podle VIN

   

 • #14059 odpověď
   Pavel Schovanec

  Dobrý den,
  obracím se na vás s žádostí o sdělení, zda se na můj vůz s níže uvedeným VIN kódem vztahuje nějaká svolávací akce či servisní kampaň.
  Děkuji
  Pavel Schovanec
  VIN kód vozidla :WAUZZZ8PX9B017373
  email : pavelscho@seznam.cz

Odpověď na: Nechte si ověřit VIN na svolávací akce a opravit auto zdarma
Osobní informace:
© Svolávačky.cz

Svolávací akce poprvé zveřejněny v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2017 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2017. Odpovědnost za překlad původního textu nesou Svolávačky.cz

or

Log in with your credentials

Forgot your details?