Oštítkované: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Svolavacky a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #13222
   Svolavacky 
  Klíčník

  Displej TFT přístrojové desky (digitální rychloměr) se může po uplynutí určitého časového intervalu vypínat a zase zapínat, což by mohlo vyrušovat řidiče a zvýšit riziko nehody.

  Svolávána jsou vozidla modelového roku 2017 vyrobená v období 4. 9. 2016 – 17. 8. 2017.

  http://svolavacky.cz/listing/land-rover-range-rover-sport-2016-2017-2/

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.

© Svolávačky.cz

Svolávací akce poprvé zveřejněny v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2017 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2017. Odpovědnost za překlad původního textu nesou Svolávačky.cz

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account