Označeno štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Svolavacky a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #13223 odpověď
   Svolavacky 
  Správce

  Do motoru předních stěračů může proniknout voda a může korodovat. Mohlo by dojít k jeho zastavení. Pokud motor stěrače přestane pracovat během jízdy, může dojít k nehodě.

  Svolávána jsou vozidla vyrobená v období duben 2010 až září 2014.

  http://svolavacky.cz/listing/mitsubishi-asx-2010-2014-2/

Odpověď na: Mitsubishi ASX – motorek stěračů
Osobní informace:
© Svolávačky.cz

Svolávací akce poprvé zveřejněny v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2017 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2017. Odpovědnost za překlad původního textu nesou Svolávačky.cz

or

Log in with your credentials

Forgot your details?