Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Tomáš a poslední změna proběhla před 2 roky, 4 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
  • #13240 Odpovědět
    Tomáš
   Host

   Zdarec…momentálně je svolávačka na Opel Astra K …. Je to na motory 1.4 Turbo … Proč? Protože neustávají problémy s cukajícímy motory při akceleraci.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpovědět: Opel Astra 1.4 Turbo
Informace o Vás:
© Svolávačky.cz

Svolávací akce poprvé zveřejněny v angličtině v rámci Týdenního přehledu notifikací RAPEX Generálním ředitelstvím pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise na oficiální stránce Evropské unie "Europa" prostřednictvím Rychlého výstražného systému EU pro nepotravinářské spotřebitelské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2017 Oficiální kontaktní místa členských zemí a zemí EFTA-EEA poskytují informace v těchto týdenních přehledech. Podle ustanovení Přílohy II.10 ke směrnici o všeobecné bezpečnosti výrobků (2001/95/ES) nese odpovědnost za informaci notifikující strana. Komise nepřebírá žádnou zodpovědnost za přesnost poskytnutých informací. Český překlad: © Svolávačky.cz, 2016 - 2017. Odpovědnost za překlad původního textu nesou Svolávačky.cz

or

Log in with your credentials

Forgot your details?